ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Lütfen bu hizmete erişmeden veya bu hizmeti kullanmadan önce bu sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Bu sözleşme kidoole.com platformunu kullanabileceğiz hüküm ve koşulları belirler. Bu hizmete erişerek veya kullanarak, aşağıdaki şartlar ve koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. BFK Teknoloji A.Ş., herhangi bir zamanda bu sözleşmenin hüküm ve koşullarını güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Şartlar ve Koşullarda yapılan herhangi bir değişikliğin platformda yayınlanmasının ardından, platformu kullanmaya devam ettiğinizde, Şartlar ve Koşullarda yapılan değişiklikler kabul edildiğinden ve sizi bağlayıcı olacağından, bu sayfayı düzenli aralıklarla ziyaret etmelisiniz.

1. TANIM VE YORUM

1.1 Bu Anlaşmada:
Kurum: Kreşleri, anaokullarını, gündüz bakım evlerini, etkinlik merkezlerini kapsar.
Veli: Yasal koruyucu anlamına gelir.
Kullanıcı: Platformu kullanan Veliler ve Kurumlar
Rezervasyon Ücreti: Bir rezervasyon yaptırırken Kurum tarafından uygulanan ücret anlamına gelir.
Check-in: Veli tarafından çocuğun Kuruma bırakılma zamanını
Check-out: Veli tarafından çocuğun Kurumdan teslim alınma zamanını
Platform: kidoole.com'a ait internet sitesi, uygulamalar, araçlar veya hizmetin sunulduğu diğer cihazlar anlamına gelecektir.
Yorum: Velilerin hizmet aldıkları Kurum hakkında Platform üzerinde herkese açık olarak yaptığı geri bildirimleri ifade eder.
Kurumsal Panel: Kurumların ön başvuru yaptıktan sonra yetkili email adreslerine gelen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıkları; Kurum bilgilerini, fotoğraflarını, rezarvasyon takvimlerini yüklemek, değiştirmek, doğrulamak, güncellemek ve/veya düzeltmek üzere Kurumun erişimine açık çevrimiçi (online) sistemi ifade eder.
Mücbir Sebep: Çocukların Kurumlarda kalmasını imkansız veya yasadışı hale getiren veya engelleyen zorlayıcı nedenler, doğal felaket, yangın, çatışmalar veya herhangi bir yerel veya ulusal olağanüstü hal, işgal, herhangi bir kamu otoritesinin ani çıkan emir veya taleplerine itaat, grev, ulaşım olanaklarının kısıtlanması veya diğer olağan dışı olay, durum, olağanüstü hal ve felaketler demektir.

2. ŞİFRE VE GİRİŞ

2.1 Kayıtlı bir kullanıcı olduğunuzda, size bir şifre ve kullanıcı adı verilir. Kullanıcı adınızla gerçekleşen tüm etkinliklerden tamamen sorumlu olmayı kabul edersiniz.
2.2 Şifrenizin ve giriş bilgilerinizin gizliliğinin korunmasından tamamen siz sorumlusunuz. Şifrenizi kidoole.com sitesinde yayınlanan talimatları izleyerek istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
2.3 Kullanıcı adı ve şifrenizin izinsiz kullanımı veya herhangi bir güvenlik ihlali oluşması durumunda BFK Teknoloji A.Ş.‘yi derhal bilgilendirmeyi kabul edersiniz.

3. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

3.1 kidoole.com yalnızca bir web portalıdır. Veliler ile Kurumlar arasındaki bağlantıyı sağlamak için bir iletişim platformu görevi görür. BFK Teknoloji A.Ş., teklifleri listelemez veya sansürlemez. BFK Teknoloji A.Ş., Veliler ve Kurumlar arasındaki fiili işlemde yer almamaktadır. Hem Veli hem de Kurumlar dahil olmak üzere tüm kullanıcılar, BFK Teknoloji A.Ş.'nin, yayınlanan bilgilerin doğruluğu veya doğruluğu ne olursa olsun kalitesi, zamanlaması, güvenliği, yasallığı veya başka bir yönü üzerinde kontrol sahibi olmadığını anlar ve açıkça kabul eder. Bunun yanı sıra Kullanıcı; Kurum’un verdiği hizmetten ve Veli’in sorumluluk ve davranışlarından BFK Teknoloji A.Ş.’nin sorumlu tutulamayacağını anlar ve açıkça kabul eder.
3.2 Hem Veliler hem de Kurumlar, BFK Teknoloji A.Ş. ile arasında çalışan-işveren ilişkisi veya bağımsız yüklenici ilişkisi olmadığını kabul eder.
3.3 Bu Platform, Türkiye’de bulunan Kurumların bir listesini sunmaktadır. Bu Platformun, belirli bir alanda Kurumları’nın tam bir listesini verdiğini beyan edilmemektedir. Kurumlar Platformda kendilerini listeleyebilir ve bu liste Kullanıcılarımız için ücretsiz bir bilgilendirme hizmetidir ve bu Kurumları BFK Teknoloji A.Ş. tarafından denetlenmemiştir veya onaylanmamıştır. Bilgiler Kurumları tarafından listelenir. Platformda listelenen Kurumlarının herhangi birisinin hizmetlerini kullanmadan önce kendi sorgulamanızı yapmalısınız, çünkü BFK Teknoloji A.Ş., sağlanan bilgilerin doğruluğu veya kalitesi hakkında herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. GARANTİ

4.1 BFK Teknoloji A.Ş., Kurum veya Kurum tarafından sağlanan hizmetler ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. BFK Teknoloji A.Ş. yalnızca yönlendirme hizmeti sunar. Kurum ile ilgili temel referans kontrolleri/incelemeleri veya Kurum tarafından sağlanacak hizmetin kontrolü Veli sorumluluğundadır. kidoole.com’da yayınlanan Veli yorumları sadece bilgilendirme amaçlıdır, Veliyi herhangi bir Kurum’a yönlendirme amacı gütmez.
4.2 Ayrıca, BFK Teknoloji A.Ş., Platformun ve veritabanının çevrimiçi kullanılabilirliğine ilişkin hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. BFK Teknoloji A.Ş., Platform hizmetlerinin ve bilgilerinin kullanılabilirliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
4.3 BFK Teknoloji A.Ş., Kurum tarafından platformda yayınlanan bilgilerin ve fotoğrafların doğruluğunu kontrol etmeyecektir. Ancak Veli veya başka üçüncü kişilerden gelecek bilgilendirme halinde Kurum’un yayınladığı bilgilere müdahale edecektir.
4.4 BFK Teknoloji A.Ş. Veli tarafından yapılacak yorumların doğruluğunu kontrol etmeyecektir. Ancak uygunsuz, etik ilkelerine ayrıkı bir gönderi konusunda bilgilendirilmesi halinde BFK Teknoloji A.Ş. yayınlanan yorumlara müdahale edecektir.

5. ÜCRETLER

5.1 Rezervasyon Ücreti Kurum tarafından belirlenir. BFK Teknoloji A.Ş.’nin bu konuda Kuruma öneri geliştirebilir ama alacağı kararla ilgili herhangi bir diretmesi yoktur.
5.2 Kurum, BFK Teknoloji A.Ş.’nin Rezervasyon Ücreti’ni kendi adına toplaması konusunda BFK Teknoloji A.Ş. ile anlaşmaya varmıştır. Bu durumda BFK ücreti toplar ve ardından Kuruma bir işlem ücreti faturası düzenler. Bu düzenlemelerin hiçbiri, Veliler, Kurumlar ve BFK arasındaki yasal ilişki ile ilgili olarak bu sözleşmenin başka bir yerinde yapılan onayları etkilemez.
5.3 Veli ve Kurum arasında aşağıdakilerle ilgili bir endişe veya anlaşmazlık varsa:
 1. Veliden tahsil edilen ek ücretler (Rezervasyon Ücreti hariç);
 2. Kurum tarafından sağlanan hizmet;
bu endişeleri öncelikle kendi aralarında çözmeye çalışırlar. Çözülmeyen durumlarda kidoole.com’a moderatörlük (arabuluculuk) için kullanmak isterlerse kidoole.com bundan kaçınmayacaktır. Ancak hukuki boyutlara taşınan anlaşmazlıklarda Kurum ve Veli kidoole.com’u bu süreçten ari tutacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
5.4 Sizden tahsis edilen Rezervasyon Ücreti ile ilgili bir endişeniz veya anlaşmazlığınız varsa öncelikle Platformdaki iptal politikası ile ilgili detayları tekrardan okumanız ve hala sorularınız varsa BFK’ya başvurmanız gerekmektedir.
5.5 Gerek Veliler gerekse Kurumlar için oluşturulabilen özellikli üyelik hizmetleri belirli bir süre için geçerlidir ve devredilemez veya iade edilemez. BFK Teknoloji AŞ özellikli üyelik hizmetlerini 1 ay öncesinden haber vermek koşuluyla kaldırma hakkına sahiptir.
5.6 Rezervasyon değişikliği, iptal ve teslim şartları
5.6.1 Velinin check-in başlangıcına 24 saat kalana kadar yapılan iptallerinde ücretin tamamı kuruma aktarılır.
5.6.2 Velinin 24 saatten önceki iptalinde ise kredi kartından çekilen ücretinin yarısı kuruma aktarılırken kalan yarısı Velinin işlem yapmış olduğu kredi kartına iade edilir.
5.6.3 Velinin check-in zamanında veya maksimum 10 dakika geç kalması koşuluyla kurumda olmasına rağmen kurumun kapalı olması nedeniyle hizmet alamaması durumunda; ücreti işlemi yapmış olduğu kredi kartına iade edilir.
5.6.4 Herhangi bir sebeple Velinin çocuğunu kuruma götürmemesi nedeniyle hizmet alamaması durumunda ödemiş olduğu ücretin tamamı kuruma aktarılır.
5.6.5 Velinin kuruma rezervasyon yaparken girmiş olduğu ek taleplerin (organik beslenme, ödev yaptırılması vb) karşılanmaması (hizmetin kısmi ifası) durumunda ücretin tamamı kuruma aktarılır. Velinin bunu ilgili kurumun değerledirme ve yorumlarında negatif etki bırakacak şekilde puanlamasına izin verilir.
5.6.6 Velinin kuruma check-in için gelmesi anında kurum tarafından teslim alındığına ilişkin gönderilen SMS ile check-out esnasında yine kurum tarafından gönderilen SMS hizmetin ifa edildiğinin kabulü anlamına gelecektir.
5.7 BFK Teknoloji A.Ş ödeme sistemi olarak, BDDK yetkili kuruluşu olan iyzico'nun alt yapısını kullanmaktadır. Bu sözleşme kabul edildiğinde, iyzico satıcı ve alıcı sözleşmeleri de kabul edilmiş sayılır. (iyzico satıcı sözleşmesi; tıklayın, alıcı sözleşmesi; tıklayın.)

6. RİSK

6.1 Kurum tarafından sunulan hizmetlerin aşağıda belirtilen ancak bunlarla sınırlı olmayan riskler içerdiği bilinmelidir.
 1. Fiziksel zarar riski
 2. Yabancılarla, reşit olmayan veya sahte iddialar altında hareket eden kişiler dahil olmak üzere bazı kişiler tarafından yaratılabilecek riskler.
kidoole.com aracılığıyla iletişim kurduğunuz diğer kullanıcılarla olan ilişkilerde tüm riskleri üstlenirsiniz.
6.2 Hem Veliler hem de Kurumlar dahil olmak üzere tüm Kullanıcılar, kidoole.com aracılığıyla sunulan talimat, tavsiye veya hizmetlerden BFK Teknoloji A.Ş.’yi (veya acenteleri, görevlileri, temsilcileri, reklamverenleri veya çalışanları) sorumlu tutmamayı açıkça kabul eder. kidoole.com Platformu ve BFK Teknoloji A.Ş. ortaya çıkan veya çıkabilecek her türlü zarar, dava, iddia ve / veya ihtilaftan dolayı sorumluluk kabul etmez.

7. SORUMLULUK

Platform üzerinden bir rezervasyon yapıldığında, münhasıran Kurum ve Veli direkt bir sözleşme (bununla birlikte hukuki ilişki) yapılmış olmaktadır. Kurum, Veliyi sözleşme tarafı olarak kabullenmekle beraber Veli tarafından belirtilen ilave bilgiler ve/veya istekler dahil rezervasyonun yapıldığı ve rezervasyon onayı sırasında Platformda bulunan Kurum bilgileriyle ve fiyatıyla uyumlu olarak işleme almakla yükümlüdür.
7.1.1 Veli, Kurum tarafından sunulan hizmetten kaynaklanan veya bunun sonucu olarak ortaya çıkan durumlardan ve Kurumun ihmalkar davranışlarından BFK Teknoloji A.Ş.'yi ve çalışanlarını sorumlu tutamayacağını kabul ve taahhüt eder. Veli, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı olmamak üzere, kidoole.com sitesinde listelenen hizmet kaynaklı gerçekleştireceği her türlü eylemde, davada, iddiada, talepte ve davadaki haklarında BFK Teknoloji A.Ş.’yi kanuni olarak dışarıda tutacağını kabul ve taahhüt eder.
7.1.2 Veli, rezervasyon ücreti olarak ödediği ücretin üzerinde bir hizmet gerçekleşmesi durumunda oluşacak ek ücreti Kuruma ödemeyi taahhüt eder. Örneğin erken check-in veya geç check-out’tan kaynaklanan fazla ücret; veya check-in esnasında Kurum tarafından önerilen ve Velinin de kabul ettiği etkinlik veya beslenme teklifi gibi...
Mücbir sebepler oluştuğunda Kurumun veya Velinin mücbir sebebin oluştuğunu belgelelerle ispatlamak suretiyle bedelsiz rezervasyon iptal hakkı bulunmaktadır.
7.2.1 Kurum Platformda sunduğu tüm hizmetlerin yürürlükteki tüm resmi kanun, yasa, yönetmelik, karar ve belediye, ülke kurallarına uygun olduğunu beyan ve taahhüt eder. Veli ve Kurum, BFK Teknoloji A.Ş.’nin bunların doğruluğunu kontrol etme yükümlülüğü olmadığını taahhüt ederler.
Kurum, kidoole.com platformunda listelenen bilgiler ve yorumlar sonucunda ortaya çıkabilecek durumlarda gerçekleştireceği her türlü eylemde, davada, iddiada, talepte ve davadaki haklarında BFK Teknoloji A.Ş.’yi ve çalışanlarını kanuni olarak dışarıda tutacağını kabul ve taahhüt eder. BFK Teknoloji A.Ş.’nin Kurumun eylem ve eylemsizliklerinden kaynaklanan herhangi ihmali nedeniyle katlanması gereken hukuki bir tazminat durumunda Kurum’a rücu edeceğini, Kurum kabul beyan ve taahhüt eder.
7.2.2 Kurum, Veli veya BFK Teknoloji A.Ş. tarafından alınan bir aksiyon veya bir ihmalden kaynaklanan dolaylı ya da dolaysız olarak doğabilecek zararlardan ya da masraflardan BFK Teknoloji A.Ş.’nin, sorumlu olmayacağını kabul eder.
7.2.4 Kurum, Platforma girmiş olduğu tüm bilgilerin doğruluğunu, herhangi bir yanıltmaya meydan verecek şekilde bilgi paylaşımında bulunmadığını kabul eder.
7.2.5 Kurum, BFK Teknoloji A.Ş. tarafından kendisine iletilen tüm rezervasyonları otomatik olarak kabul eder. Herhangi bir rezervasyonun kurum tarafından mücbir bir sebep dışında iptal edilmesi durumunda oluşacak cezaları peşinen kabul etmiştir. Ancak Veli tarafından aynı çocuk ve aynı saat için girişi yapılmış çifte rezervasyon olması durumunda yapılacak manuel müdahale bunun dışındadır.
7.2.6 Kurum, Veliler tarafından yapılacak rezervasyonlar için kidoole.com’a Kurumsal Panelinde belirtilen oranda komisyon ödemesini yapmayı peşinen kabul etmiştir. Komisyon oranı Kurumun seçeceği üyelik modeline göre değişkenlik gösterecektir.
7.2.7. Kurum, kidoole.com platformunda yayınlanan bir etkinlik veya bakım rezervasyonu için en iyi fiyatı sunduğunu taahhüt eder. Şüpheye mahal vermemek adına, aynı check-in ve check-out saatleri ve/veya içeriğe sahip etkinlik ve rezervasyon koşullarını
 • Internette kurumun kendi web sitesinde
 • Herhangi bir diijtal platformda
 • Ebeveynlerin kidoole.com’dan görüntüleyip telefonla teklif alması durumunda
Daha düşük fiyat vermemeyi taahhüt eder.
Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde hizmet almış Velinin memnuniyetsizliğini gidermek için Veliye kidoole.com tarafından fiyat farkı ödemesi yapılarak Kuruma ayrıca fatura edilecektir. Fiyat farkı ödemesine istinaden Kurum, ilgili rezervasyonun komisyon ücreti tutarında bir indirim talep etmeyeceğin taahhüt eder.
7.3 Listeleme
Veli tarafından Platformda yapılan bir arama sonucunda Kurumların listenmesi yukarıdan aşağıya doğru sıralanacaktır. Bu listelemede daha yukarıda bulunmak için kurumsal üyelik modeli, akşam ve haftasonu rezervasyon kabul edebilmesi, müşteri (Veli) memnuniyet skoru, Kurumun yaptığı rezervasyon iptalleri oranı gibi birçok parametre etkili olacaktır. Kurum tamamen otomatize edilmiş bu sıralama ile ilgili kidoole.com aleyhine herhangi bir iddiada bulunamaz.
7.4 Veli yorumları ve değerlendirmeleri
Kurumlar platformda yayımlanan yorum ve değerlendirmelere ilişkin kidoole.com’un yorumun doğru olup olmadığını ispatlama yükümlülüğü olmadığını kabul eder. kidoole.com hakaret, küfür, etik dışı içerik ve bireylerin adının anılması gibi durumların bildirilmesi durumunda yorumları düzeltme veya yayından kaldırma hakkını muhafaza eder.

8. GİZLİLİK

8.1 Taraflar, işbu Sözleşmenin ifasında Taraflardan her birinin doğrudan veya dolaylı olarak diğer tarafın gizli bilgilerine ("Gizli Bilgiler") erişmesi veya maruz kalmasının söz konusu olabileceğini idrak ve kabul ederler. Gizli Bilgiler Veli Bilgileri, işlem hacmi, pazarlama ve iş planları ve ifşa eden tarafın özel ve gizli olarak tanımladığı veya alan tarafın özel ve gizli olarak muamele etmesi gerektiğini bildiği ticari, mali, teknik, kişisel, operasyonel ve kamuya açık olmayan benzeri diğer bilgilerden oluşur.
8.2 Veri Toplanması
8.2.1 BFK Teknoloji A.Ş., Platforma gelen ziyaretçilerin sayısı ve sıklığı gibi belirli kullanım bilgilerini otomatik olarak toplar ve bu toplu veri Platformdan sunulan hizmetleri iyileştirmemize yardımcı olur. Ayrıca, kidoole.com ziyaretçilerinin bu siteyi nasıl kullandıkları hakkında BFK Teknoloji A.Ş. ortaklarımıza ve reklam vermek isteyen iş ortaklarımıza istatistiksel (kişisel olmayan) veriler sağlayabiliriz.
8.2.2 Bu otomatik verileri şu şekilde toplarız:
 1. BFK Teknoloji A.Ş., IP adresinizi sunucumuzdaki sorunların teşhisine yardımcı olmak ve web sitemizi yönetmek için kullanabilir.
 2. kidoole.com çerezler aracılığıyla isimsiz bilgi toplar. Çerez, tarayıcınıza bir Web sunucusundan gönderilen ve bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan benzersiz bir kimlik numarası içeren küçük bir veri parçasıdır.
Benzersiz kimlik numarası, tarayıcınızı ziyaret ettiğinizde İnternet BFK Teknoloji A.Ş.’nin bilgisayarlarına tanıtır. Çerezler, kimsenin bize henüz vermemiş olduğunuz kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişmesini sağlamaz. BFK Teknoloji A.Ş., öncelikle, Üyeleri BFK Teknoloji A.Ş.,'nin bilgisayarlarında bulunan hesap bilgileriyle bağlamak için çerezlerden yararlanır. Bu, BFK Teknoloji A.Ş.,'nin daha iyi ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmasına yardımcı olur. BFK Teknoloji A.Ş., kidoole.com'a reklam verenlerin izleyici kitlesini tahmin etmek ve kullanıcı tercihlerini izlemek için de çerezlerden yararlanır. Çoğu tarayıcı başlangıçta çerezleri kabul edecek şekilde ayarlanmıştır. Tarayıcınızı, bir çerez aldığınızda size bildirmek veya tamamen reddetmek üzere sıfırlayabilirsiniz. BFK Teknoloji A.Ş., oturum açtığınızda oluşturduğunuz kidoole.com kimliğini korumak için çerezlere güvenir. Çerezleri kabul etmemeyi seçerseniz, kayıtlı bir üye olarak katılamazsınız ve sitenin bazı alanlarına erişemezsiniz.
8.2.3 Ayrıca, sitemizin kayıt formu kullanıcıların bize iletişim bilgilerini (ad, adres, telefon ve e-posta adresi gibi) vermelerini gerektirir. Bir kullanıcının sitemiz üzerinden bir Kuruma bağlanması durumunda, kullanıcının iletişim bilgilerini ilgili Kuruma ileteceğiz.
8.2.4 Ayrıca, Kurumların iletişim ve kişisel bilgilerini tutar ve bilgileri Velilere iletiriz.
8.2.5 Bu bilgileri, Şirketimizin bilgilerini ve reklam verenlerin ve iş ortaklarımızın promosyon materyallerini kullanıcılara göndermek için de kullanabiliriz. İletişim bilgileri, gerektiğinde kullanıcıyla iletişim kurmak için de kullanılır. Kullanıcılar promosyon ve kampanyalar hakkında e-posta almamayı seçebilir veya BFK Teknoloji A.Ş., İle iletişime geçerek veritabanımızdan çıkarılabilirler.
8.2.6 Toplanan finansal bilgiler, kullanıcıyı hizmetler için faturalandırmak amacıyla kullanılır. Sitenin ihtiyaç duyduğu tüm gizli kredi kartı bilgileri, BFK Teknoloji AŞ tarafından okunmaz veya kaydedilmez, ancak 128 MB şifreli güvenli iletişim yoluyla işlem yapmak için Comodo'ya iletilir. Comodo, dünyanın önde gelen dijital güven hizmetleri sağlayıcısıdır.
Taraflardan her biri Sözleşme kapsamında işlenen tüm kişisel verileri (başka bir deyişle, tespit edilmiş veya tespit edilebilecek gerçek kişiler hakkındaki bilgileri) kaybolmaya ve izinsiz erişime, kullanıma, silinmeye ve ifşaya karşı korumanın yanı sıra yürürlükteki yasalar gereğince bu kişisel verileri uygun gizlilik ve güvenlik sağlanmış şekilde işlemek için gerekli adımları atacaktır.
Kurum, Sözleşme kapsamında elinde bulundurduğu ve işlediği kişisel verilerin yönetiminden ve güvenliğinden kendisinin sorumlu olduğunu; kidoole.com da Sözleşme kapsamında işlediği kişisel verilerin yönetiminden ve güvenliğinden kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
kidoole.com, işlediği tüm kişisel veriler için bir veri kontrolörü (başka bir deyişle, veri işlemenin amaçlarını ve yöntemlerini belirleyen) olacaktır. Kurum, doğrudan ya da dolaylı olarak kişisel verileri aldığında veri kontrolörü olur.
8.3 Güvenlik
8.3.1 BFK Teknoloji A.Ş., sistemimizin güvenliğini sağlamak için tüm makul adımları atar. Sizin için tuttuğumuz tüm bilgiler, kontrol edilen tesislerde korunan güvenli sunucularda saklanır. Ayrıca, çalışanlarımız ve bilgi sistemlerimizle ilgili hizmet veren yüklenicilerimiz, BFK Teknoloji A.Ş. tarafından tutulan kişisel bilginin gizliliğine saygı göstermekle yükümlüdür. Ancak, kişisel bilgilerinize yetkisiz erişimden doğabilecek zararlar için BFK Teknoloji A.Ş. sorumlu tutulamaz.
8.3.2 kidoole.com'daki iş ortakları ve reklam verenler, bilgi işlem uygulamalarıyla ilgili olarak T.C yasaları gizlilik politikasına tabi olduklarını kabul etmişlerdir. Ancak, reklam verenlere verilen herhangi bir bilginin kullanımı, BFK Teknoloji A.Ş.’nin kontrolü altında değildir ve bu verinin işlenmesi sırasındaki sorumluluğunu kabul edemeyiz.
8.3.3 Bu site ayrıca diğer sitelere bağlantılar içermektedir. BFK Teknoloji A.Ş., bu Web sitelerinin gizlilik uygulamalarından veya içeriğinden sorumlu değildir.
8.3.4 BFK Teknoloji A.Ş., bilgilerinizin sisteminizde güvende olmasını sağlamak için gerekli tüm özeni gösterir, ancak veriler internet üzerinden iletilirken veya kidoole.com sitesinde saklanırken bu bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından yasadışı bir şekilde görülme olasılığı vardır. BFK Teknoloji A.Ş., bu siteye girmiş olduğunuz bilgileri başkalarının da edinmesi durumunda ortaya çıkabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

9. REKLAMLAR VE ÜÇÜNCÜ TARAFLAR

9.1 Bu siteye bağlanmış veya web sitesinde reklamı olan Üçüncü Taraf hizmetleri ve ürünleri üçüncü tarafın sorumluluğundadır. BFK Teknoloji A.Ş. tarafından onaylandığı anlamına gelmez.
9.2 BFK Teknoloji A.Ş., Üçüncü Taraf web sitelerinin veya reklamların içeriğinden sorumlu değildir ve bu Üçüncü Şahıs web sitelerinin veya reklamlarının içeriğinin veya içeriğinin doğruluğuyla ilgili hiçbir beyanda bulunmaz. BFK Teknoloji A.Ş., üçüncü tarafların sunduğu bağlantı veya hizmetler nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu tutulamaz.

10. TELİF HAKKI

Bu sitedeki metinler, grafikler, resimler, html kodları ve diğer materyaller (topluca “Malzeme”), Türkiye ve uluslararası telif hakları yasaları ile korunmaktadır ve BFK Teknoloji A.Ş.’nin sahibi olduğu ve yürüttüğü sitenin mülkü olarak görülmektedir. Malzemeyi satamaz, değiştiremez, çoğaltamaz, görüntüleyemez, yükleyemez, dağıtamaz veya herhangi bir şekilde kamuya açık veya ticari amaçla kullanamazsınız. Tüm telif hakkı ve diğer tescil bildirimlerini yapmanız koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için bu siteden malzeme indirebilirsiniz.

11. HİZMET GARANTİSİ

BFK Teknoloji A.Ş., web sitesinin hatasız çalışacağını veya web sitesinin ve sunucusunun bilgisayar virüslerinden veya diğer zararlı mekanizmalardan ari olduğunu garanti etmez. kidoole.com sitesini veya sitedeki Materyali kullanımınız ekipmanınıza veya verilerinize zarar ile sonuçlanmasından BFK Teknoloji A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

12. SİTE KULLANIMI

12.1 Kullanıcıların, aşağıda belirtilenlerle sınırlı olmamak üzere, Web sitesinin güvenliğini ihlal etmeleri veya ihlal etmeye teşebbüs etmeleri yasaktır:
 1. Kullanıcının kendisi için uygun olmayan verilere erişmesi;
 2. Kullanıcının yetkisiz olduğu bir sunucuya veya hesaba giriş yapması;
 3. Bir sistemin veya ağın güvenlik açığını test etmeye veya kimlik doğrulama işlemlerini ihlal etmeye çalışması;
 4. Web sitesine virüs göndererek, 'spam', aşırı yükleme, 'çökme' veya başka şekilde, bir kullanıcıya, ana bilgisayara veya ağa müdahale etmeye çalışmak
 5. Reklam veya tanıtım materyalleri dahil, istenmeyen e-posta göndermek;
 6. Herhangi bir e-posta veya referans gönderisinde yer alan TCP / IP paket başlığını veya başlık bilgisinin herhangi bir bölümünü kopyalamak
12.2 Kullanıcılar, aşağıdaki belirtilen materyalleri göndermek, iletmek, dağıtmak, saklamak veya imha etmek için Web sitesini kullanamazlar:
 1. geçerli yasaları veya düzenlemeleri ihlal eden
 2. başkalarının telif haklarını, ticari markalarını veya diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal eden;
 3. başkalarının gizliliğini, tanıtımını veya diğer kişisel haklarını ihlal eden;
 4. başka bir Kullanıcı, başka bir kişi veya kuruluş için küçük düşürücü, müstehcen, tehdit edici, küfürlü, nefret dolu veya utanç verici;
 5. Platformu kullanan diğer kişileri ilgili materyali postalama, iletme, dağıtma, saklama veya imha etme konusunda yanlış yönlendiren
 6. ırk, cinsiyet, din, milliyet, engel durumu, cinsel tercih veya yaşa dayalı ayrımcılığı teşvik eden;
 7. herhangi bir kişiyi aldatması muhtemel olan;
 8. herhangi bir şahsın telif hakkını veya fikri mülkiyet haklarını ihlal edebilecek;
 9. herhangi bir kimliğe bürünmek veya herhangi bir kimliği veya herhangi bir ilişkiyi yanlış tanıtan.
12.3 BFK Teknoloji A.Ş., kullanıcı geri bildirimlerine değer verir ve özellikle Velileri Platformda deneyimleri hakkında referanslar, derecelendirmeler ve incelemeler göndermeye teşvik eder. Bu sebeple, Veliler geri bildirimler ile ilgili olarak aşağıdaki maddeleri onayla ve kabul eder.
 1. Görüşler, değerlendirmeler ve puanlamalar, özel iletişim değil, kamuya açık bir araçtır.
 2. BFK Teknoloji A.Ş., bu Platformda yer alan herhangi biri tarafından yapılan herhangi bir yorum, görüş veya incelemeyi onaylamamaktadır ve doğruluğunu veya içeriğini gözden geçirmemektedir. Ancak işbu sözleşmeyi ihlal eden, uygunsuz ve sakıncalı referansları, derecelendirmeleri veya yorumları BFK Teknoloji A.Ş. kendi takdir yetkisine bağlı olarak Platformdan geri çeker veya kaldırır.
 3. Yayınlanan herhangi bir inceleme doğru olmalı ve gerçek deneyime dayanarak edinilmiş gerçek fikriniz olmalıdır.
 4. Parasal veya parasal olmayan bir ödül ya da inceleme yapmak için herhangi bir tazminat teklif edilmiş veya almış olmanız durumunda, bu referans, inceleme veya derecelendirmeyi yayınlayamazsınız.
 5. Siteye gönderdiğiniz, yayınladığınız veya listelediğiniz referans, derecelendirme, gözden geçirme veya yorumların sorumluluğunu üstlenirsiniz.
 6. BFK Teknoloji A.Ş., Platformda yayınladığınız veya kidoole.com sitesine e-posta ile gönderdiğiniz her türlü materyali ve diğer bilgileri (adınız, yeni veya iyileştirilmiş ürün ve hizmetler için fikirleriniz dahil) çoğaltabilir, dağıtabilir, iletebilir ve kamuya açık olarak gösterebilir.
 7. Siteye gönderdiğiniz veya yayınladığınız materyallerin sonucu olarak kidoole.com’a gelebilecek tüm zarar, ziyan ve masraflara karşı tazminat ödemeyi kabul ve taahhüt edersiniz.
12.4 BFK Teknoloji A.Ş., Kullanıcılar tarafından gönderilen iletişim, referanslar, puanlamalar veya incelemelerin doğruluğunu veya güvenilirliğini temsil veya garanti etmez. Kullanıcılar tarafından ifade edilen herhangi bir görüşü desteklemez. Diğer kullanıcılar tarafından gönderilen malzemelere güvenmenin kendi sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.
12.5 BFK Teknoloji A.Ş., aşağılayıcı, müstehcen, tehdit edici, küfürlü, nefret dolu veya utandırıcı eylemler veya davranışlar sergileyen kullanıcıları siteden çıkarma hakkını saklı tutar.

13. GENEL HÜKÜMLER

13.1 İşbu sözleşmeyi etkileyen hiçbir beyan, garanti, teminat sözleşmesi veya şartın bulunmadığı kabul edilir. Ayrıca, bu yazılı aracın, taraflar arasında, üzerinde anlaşılan konularla ilgili tüm maddeleri içerdiği ve açıkça belirtilmediği sürece, taraflar arasında sözlü veya yazılı hiçbir anlaşma bulunmadığı kabul edilmiştir.
13.2 Bu Anlaşma'nın herhangi bir hükmünün geçersizliği veya uygulanamazlığı, bu Anlaşmanın geri kalan hükümlerini geçersiz kılmaz ya da uygulanamaz hale getirmez. Ancak bunun yerine, geçersiz, yasadışı ya da geçersiz olan hüküm ya da hükümler, bu Anlaşmadan mümkün olduğu ölçüde çıkarılır ve kalan hükümler bu Anlaşmanın doğası, temeli ve amacının somut olarak değiştirilmemesi şartıyla, yürürlükte kalmaya devam eder.
13.3 Buradaki tarafların hakları ve yükümlülükleri, bu Anlaşma ile öngörülen herhangi bir işlemin tamamlanmasından sonra birleştirilmeyecek, ancak tamamlama amacıyla girilen herhangi bir aracın icrasında ve tesliminde geçerli olacaktır.
13.4 Bu Anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasaları ile yönetilir ve taraflar Çağlayan Mahkesi yetkisine sunulur.

BFK TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
BFK Teknoloji anonim şirketi Yavuz Selim Mahallesi Yosun Sokak No: 6/1 Beykoz/İstanbul'da tescil edilmiştir.
Mersis No: 01680975820000001
Ticaret tescil No: 178693-5